Seçil

Seçil Gürcüoğlu Mercan

Kurucu Ortak

Actifit kurucu ortağı ve direktörü Seçil Gürcüoğlu Mercan, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olmuştur. Uzun yıllar Telekomünikasyon sektöründe Müşteri Hizmetleri, Eğitim ve Kurumsal Satış birimlerinde yönetici olarak görev almıştır. Boyner Holding şirketlerinden Back-Up kişisel asistanlık hizmetleri şirketinde uzun yıllar görev alıp, ‘Back-Up Corporate’ ve ‘Back-Up Concierge markalarının yaratılması ve kurulmasında üst yönetim ekibi olarak öncülük etmiştir. Binlerce müşterisi olan kurumların, müşteri ve çalışan sadakat programlarını tasarlayıp hayata geçirmiş ve hizmet sektöründe, ürün geliştirme danışmanlığı yapmıştır. Halen Actifit içinde kurumlarla birebir proje kurgularını oluşturma ve anlaşmalarını gerçekleştirme , operasyon süreçlerinin yönetimi üzerine çalışmaktadır.

İşte Yaptığı: Kurumların ihtiyacına uygun projeleri oluşturma, projelerin hizmet tedarikçilerinin ve operasyon süreçlerinin yönetimi, Yeni ürün ve hizmet süreçlerinde iş geliştirme

Onu En Heyecanlandıran: Kurumların ihtiyaçlarına özel çözümler üretmek ve iyi yaşamı şirket kültürünün bir parçası haline getirme sürecinin bir parçası olmak.

Onun için Wellbeing: İyi yaşamak, iyi hissetmek, iyi yemek, sevdikleriyle iyi zaman geçirip güzel anılar biriktirmek